Антицелюлітний масаж

Антицелюлітний ручний масаж здатний впливати навіть на глибинні шари підшкірного жиру. Крім цього поліпшується кровообіг, відновлюється відтік лімфи і мікроциркуляція.

Для додаткового посилення ефекту від антицелюлітного масажу можуть застосовуватися лімфодренажні процедури.

Антицелюлітний масаж відрізняється локальною спрямованістю, тобто, задіє виключно зони зі стійким і вираженим косметичним дефектом.

А щоб максимально запобігти появі целюліту, слід позбутися  «факторів ризику»: збалансувати харчування, зайнятися спортом, відмовитися від згубних звичок і берегти своє здоров’я!

Ручний антицелюлітний масаж

Здатний швидко відновити нормальний стан підшкірної жирової клітковини, шкіри та прилеглих м’язових тканин.

Антицелюлітний масаж має масу переваг. Це, перш за все, висока ефективність. Бажані результати досягаються практично в 100% випадків. Результати ручного антицелюлітного масажу помітні вже після перших сеансів масажу.

Антицелюлітний масаж сприяє поліпшенню стану здоров’я в цілому. Це дуже важливо, адже від загального стану здоров’я залежить і якість життя.

ОСОБЛИВА ТЕХНІКА

Ручний антицелюлітний масаж в нашому Центрі бореться з першопричиною появи целюліту. Його суть – глибокий вплив на проблемні зони тіла. Це активізує роботу клітин і процеси внутрішньоклітинного обміну речовин. Глибока масажна дія сприяє розсмоктуванню фіброзного каркасу клітин, виведенню шлаків та зайвої міжтканинної рідини, прискорює кровотік. В результаті Ви позбудетеся зайвих кілограмів, об’ємів і целюлітних утворень.

Основні зони, на яких зазвичай з’являється целюліт, а отже, і виконується масаж – попереково-сіднична ділянка, живіт і стегна. Значно рідше целюліт вражає плечову частину рук.

Масаж виконується у швидкому темпі зі значною силою. Важливо підтримувати докладені зусилля на однаковому рівні. І при цьому не забувати, що мета масажу – стимуляція крово- та лімфообігу. Все решта організм зробить сам.

Як і під час будь-якого іншого масажу, під час антицелюлітного застосовується олійка (крем, гель тощо). Досягнути максимального ефекту допоможуть екстракти цитрусових (лимон, апельсин, грейпфрут), олія розмарину, ялівцю, герані.

Оптимальна частота сеансів

Сеанс антицелюлітного масажу триває близько 50 хвилин:

  • попереково-сіднична ділянка (20 хв.);
  • стегна (20 хв.);
  • живіт (10 хв.).

Оптимальна частота сеансів – щодня або через день. Тривалість курсу – від 10 до 15 сеансів. Зазвичай курс антицелюлітного масажу проводять двічі на рік: наприкінці зими – на початку весни і восени, а потім підтримуючі сеанси раз на тиждень або два. При цьому бажано вести максимально активний і здоровий спосіб життя.

Майже всі жінки стикаються з целюлітом на певному етапі свого життя. Ця проблема торкається навіть супермоделей, танцівниць, спортсменок. І не варто закривати на неї очі чи соромитися власного тіла. Пора дати відсіч целюліту! Антицелюлітний масаж у салоні краси «Сіті Шик» – найкраще рішення у боротьбі з цією проблемою. Процедура – досить приємна і цілком безпечна. Однак не варто очікувати миттєвих, блискавичних результатів. Все відбуватиметься поступово. Перші помітні перемоги з’являться через місяць-два після завершення курсу.

Запишіться на процедуру масажу та насолоджуйтесь красою Вашого тіла!

Регулярне відвідування процедури масажу допоможе Вам позбутися від більшості проблем з целюлітом!

ВСІ ПОСЛУГИ

096 96 00 800