Масаж медовий

Медовий масаж – солодка користь для Вашого тіла! 

Медовий масаж для схуднення – один з найкращих засобів, якщо Ви хочете отримати приголомшливий ефект, при цьому, не нашкодивши своєму здоров’ю. Забудьте про кардинальні і жорсткі дієти.

Правильне харчування і спорт – це запорука приголомшливої фігури. Але якщо підшкірний жир дає про себе знати і неабияк Вас засмучує, медовий масаж тіла продемонструє справжні чудеса і усунення декількох сантиметрів в обсягах, що неможливо не помітити.

Масажисти вважають, що по лікувальному результату медовий масаж є найефективнішим з всіх видів масажу. Медовий масаж робиться спеціально підготовленим натуральним квітковим медом. 

Чому саме мед?

Мед містить вітаміни, цукру, макро – і мікроелементи, які корисні для шкіри. Крім того, мед – це природний сорбент, який «забирає» на себе токсичні речовини, які містяться в підшкірній клітковині. І, звичайно ж, мед розщеплює підшкірний жир, а додатково, в якості бонусу, Ви отримуєте природне очищення організму від шлаків і токсинів. А в комплексі з антицелюлітним масажем – отримаєте чудові результати.

Медовий масаж стегон і сідниць – один з найбільш ефективних у боротьбі з целюлітом. Шкіра стає гладкою і пружньою, а підшкірний жир і шлаки прибираються. Така процедура проводиться в декілька сеансів, але вже з перших Ви побачите значних змін.

Вплив на організм:

Медовий масаж сприяє швидкій і стійкій корекції фігури завдяки цілющим  і зміцнюючим властивостям меду.  

Процедура масажу направлена як на зниження ваги, так і на досягнення косметичного ефекту. Фахівцями доведено, що медовий масаж сприяє швидкому відновленню м’язів, покращує кровообіг і прискорює обмін речовин в організмі. Масаж покращує постачання м’язів і шкіри киснем і живильними речовинами, звільняє їх від шлаків, відновлює кровопостачання підшкірно-жирової клітковини, прибирає набряки. 

Вже після першої процедури медового масажу шкіра стає гладкою, еластичною, поліпшується її колір, забирається в′ялість шкіри, вирівнюються целюлітні горбики. 

Запишіться на процедуру масажу та насолоджуйтесь красою Вашої шкіри!

Регулярне відвідування процедури масажу допоможе Вам позбутися від більшості проблем зі шкірою!

ВСІ ПОСЛУГИ

096 96 00 800