Термообгортання та SPA комплекси

Обгортання – це різновид таласотерапії, найпоширеніша процедура в сучасній косметології.

Особливо ефективні обгортання при боротьбі з целюлітом і схуднення. Головним достоїнством обгортань є те, що результатів вдається домогтися досить швидко. Буквально протягом 3 прийомів обсяги талії і стегон зменшуються.

Обгортання корисні для здоров’я і краси. Вони дозволяють інтенсифікувати обмінні процеси підшкірної клітковини, зменшити тепловіддачу з поверхні шкіри і збільшити проникаючі здібності масажних кремів в глибші шари шкіри і підшкірної жирової клітковини.

Ціни на термообгортання

Обгортання – це дивовижне закутування. Завдяки нанесенню на тіло корисних активних засобів воно виводить з організму шлаки, суттєво покращує стан шкіри, бореться з целюлітом і зайвими сантиметрами. Корекція фігури за допомогою обгортань – не тільки найприємніший шлях до витонченого силуету, а й просто першокласний відпочинок.

Методи обгортання тіла

Існує всього два методи обгортання тіла – холодне і гаряче, що розрізняються між собою не тільки за температурою, але і за своїм впливом на шкіру.

Якщо коротко, то гарячий спосіб сприяє розширенню судин, і посилення кровообігу, завдяки чому створюється ефект тепла. В процесі добре розширюються пори, через які виходять назовні все шкідливі токсини і шлаки, отруйні наш організм. В першу чергу такі процедури рекомендуються для зменшення обсягів тіла, а також для лікування та профілактики целюліту.

Холодний вид обгортання призначається для підвищення тонусу млявою і в’ялої шкіри, усунення розтяжок, набряків, виведення зайвої рідини з організму, разом з якою через нирки і печінку виводяться шлаки і токсини, і що сприяє втраті ваги, і поліпшення контуру тіла. Також даний метод добре знімає втому, набряки, важкість у ногах, і, безсумнівно, зменшує прояв целюліту. Зазвичай його роблять на окремих проблемних зонах тіла.

Протипокази до термоковдри:

Запишіться на процедуру термообгортання та насолоджуйтесь красою Вашого тіла!

Регулярне відвідування процедури термообгортання допоможе Вам позбутися від більшості проблем зі шкірою!

ВСІ ПОСЛУГИ

096 96 00 800